Gold Meble » Meble na wymiar Warszawa » Meble kuchenne na zamówienie Warszawa

Meble kuchenne na zamówienie Warszawa

Meble kuchenne na wymiar Warszawa

Nasza firma świadczy kompleksowe usługi z zakresu projektowania i wytwarzania mebli kuchennych na zamówienie dla klientów z sektora prywatnego oraz biznesowego. Wszystkie elementy wyposażenia wnętrz tworzone są z myślą o preferencjach wizualnych i funkcjonalnych kontrahentów, stąd projekty mebli kuchennych na zamówienie powstają na podstawie indywidualnych wytycznych, ustalanych podczas osobistych konsultacji z naszymi specjalistami.

Meble kuchenne na wymiar produkowane są z wysokiej jakości materiałów – głównie naturalnego drewna, dodatkowo impregnowanego specjalnymi preparatami, chroniącymi tworzywo przed uszkodzeniami mechanicznymi, szkodliwym działaniem promieniowania UV, a także wchłanianiem wilgoci. Możemy stworzyć oryginalne meble kuchenne pod zabudowę oraz wolnostojące, z dowolną konfiguracją półek wewnątrz szafek. Blaty mebli kuchennych na zamówienie wytwarzamy z odpornego, posiadającego wiele zalet granitu lub konglomeratów.

Meble kuchenne na wymiar

Meble kuchenne na wymiar Warszawa

Oferujemy kompleksowy zakres usług, stąd możemy zaproponować niepowtarzalne, indywidualnie zaprojektowane meble kuchenne na wymiar, które wpasują się idealnie w każde wnętrze, a także sprzęt AGD w promocyjnych cenach od naszych wieloletnich partnerów biznesowych i jednocześnie renomowanych na rynku producentów, takich jak m.in. Whirlpool, Electrolux, Bosch, Siemens, Franke, Faber, Elica, Falmec.

Meble kuchenne pod zabudowę oraz wolnostojące wykonujemy w stylu nowoczesnym, jak i klasycznym, w zależności od założeń projektowych inwestorów. Niepowtarzalne meble na wymiar powstają pod Warszawą, w naszej własnej stolarni w Rawie Mazowieckiej. Podczas każdego etapu produkcji dbamy o każdy najmniejszy detal zamówionych mebli do kuchni, dostarczając Państwu produkty premium, które posłużą przez wiele lat i stale będą prezentowały się estetycznie.

Meble kuchenne na zamówienie Warszawa

Meble kuchenne na wymiar Warszawa

Gwarantujemy wysokiej jakości meble kuchenne na wymiar, odznaczające się estetycznym wykończeniem oraz wygodą w użytkowaniu, terminowość realizacji zleceń, profesjonalne podejście oraz atrakcyjny kosztorys wyposażenia wnętrz, tworzony w oparciu o wiele indywidualnych wytycznych. Zachęcamy do zapoznania się z przykładowymi realizacjami mebli kuchennych na zamówienie, a także odwiedzenia jednego z dwóch studiów w Warszawie, w których możemy stworzyć dla Państwa przykładowe, nieodpłatne projekty wybranych elementów wyposażenia wnętrz.