Gold Meble » Projektowanie mebli na wymiar

Projektowanie mebli na wymiar Warszawa

projektowanie mebli na wymiar Warszawa

Zarówno w niewielkich, jak i bardziej przestronnych mieszkaniach i domach jednorodzinnych, ergonomia oraz mądre zagospodarowanie przestrzeni to kwestia nadrzędna, aby uzyskać komfortowe i estetycznie prezentujące się wnętrza.

Głównie z tego powodu wiele osób, które aranżuje swoje wymarzone pomieszczenia, decyduje się na zamówienie projektu mebli na wymiar do kuchni, salonu, łazienki czy sypialni.

Poza dużą funkcjonalnością, projekty mebli pod zabudowę posiadają również wiele innych zalet. Zlecając przygotowanie projektów mebli na wymiar, będą mogli Państwo dostosować wyposażenie wnętrz idealnie do dostępnego metrażu, a także zabudować przestrzeń w całości, tym samym eliminując mało estetyczne luki między ścianą a szafami. Za sprawą zaprojektowanych mebli na wymiar przestrzeń użytkowa będzie możliwie największa, co wpłynie pozytywnie na komfort życia.

Projekty mebli na wymiar

projektowanie mebli na wymiar

Zamówienie projektu mebli daje Państwu zupełną dowolność w kwestii wyglądu i funkcjonalności wyposażenia. Konsultując szczegóły projektu mebli na wymiar mogą Państwo spersonalizować wygląd komód, szaf oraz mebli kuchennych w zabudowie. Oprócz kształtu i koloru mebli, ważne jest także dobranie ilości półek czy szuflad wewnątrz, aby użytkowanie zaprojektowanych mebli na wymiar było wygodne i przystosowane do indywidualnych preferencji klienta.

Korzystając z usług naszego profesjonalnego biura, zajmującego się projektowaniem mebli w zabudowie na wymiar w Warszawie, zyskają Państwo także gwarancję wysokiej jakości produktów. Wyposażenie wnętrz tworzymy bowiem z odpornych na wiele czynników zewnętrznych materiałów oraz naturalnych surowców.

Zaprojektowane meble kuchenne w zabudowie, meble łazienkowe oraz do salonu powstają pod czujnym okiem specjalistów w naszej własnej stolarni w Rawie Mazowieckiej. Dzięki temu możemy zapewnić dbałość o każdy detal, począwszy od początkowej fazy projektowania mebli na wymiar aż do samego końca produkcji wyposażenia wnętrz.

Projektowanie mebli Warszawa

projektowanie mebli na wymiar Warszawa

Działamy na rynku od 1997 roku, stale poszerzając grono zadowolonych z usług klientów. Gwarantujemy przygotowanie wysokiej jakości mebli na wymiar, zaprojektowanych z uwzględnieniem wszystkich preferencji kontrahentów.

Zachęcamy do zapoznania się z naszymi przykładowymi realizacjami projektów mebli oraz do odwiedzenia naszego biura w Warszawie, zlokalizowanych przy ulicy Połczyńskiej 93A.