Jakie meble wybrać do salonu w bloku?

W salonie koncentruje się życie rodzinne i towarzyskie domowników, dlatego często uznaje się go za serce mieszkania. Miejsce, w którym spędza się sporo wolnego czasu, powinno być zaaranżowane w sposób harmonijny, spójny, estetyczny i przede wszystkim komfortowy. Szczególnie w przypadku kompaktowych wnętrz, warto wybrać do salonu meble na wymiar, które wpasują się w dostępną przestrzeń i zapewnią jej ergonomię.

Niewielki metraż, który często towarzyszy kilkupokojowym mieszkaniom w bloku oraz kawalerkom to nie przeszkoda, aby zaprojektować salon wedle własnych preferencji. Doskonałym rozwiązaniem do salonu w blokunowoczesne meble na wymiar, które dopasowują się do każdego centymetra wolnej przestrzeni. Za sprawą tego możliwe będzie wypełnienie wszystkich wnęk i pustych miejsc. 

Meble do salonu 

W galerii znajdą Państwo przykładowe realizacje projektów mebli, które zdobią salony zadowolonych z naszych usług klientów. Ogranicza nas tylko wyobraźnia – tworzymy nowoczesne meble na wymiar, będące spójne z aktualnymi trendami wnętrzarskimi, które odpowiadają na potrzeby i wizje kontrahentów. Poza indywidualnymi wymiarami mebli do salonu, istnieje możliwość dopasowania kolorów, rodzaju drewna, a także dowolnego skonfigurowania wnętrza szaf. 

Nowoczesne meble do salonu tworzymy we własnej stolarni, znajdującej się w Rawie Mazowieckiej. Dzięki temu jesteśmy zdolni zadbać o każdy detal mebli na wymiar i zagwarantować wysoką jakość wykonania. Do produkcji mebli do salonu wykorzystujemy różnego rodzaju drewno,  a także trwałe wykończenia i elementy. Całość sprawia, iż będą mogli Państwo cieszyć się nowoczesnymi meblami w salonie przez długi czas, zyskując jakościowe i niepowtarzalne wyposażenie wnętrz.

Meble do salonu na wymiar 

Zachęcamy do zapoznania się z wykonanymi przez nas meblami do salonu, jeśli poszukują Państwo inspiracji. Z przyjemnością poznamy Państwa pomysły i dołożymy wszelkich starań, aby zaproponować najbardziej optymalne rozwiązania. Zapraszamy do odwiedzenia biura projektowego Gold Meble w Warszawie, gdzie stworzymy dla Państwa bezpłatną wizualizację komputerową mebli na wymiar do salonu.