Kuchenne inspiracje 2021 – nowoczesna kuchnia z wyspą

Kuchnia z wyspą otwarta na salon to domena nowoczesnych wnętrz. Pomysł łączenia obu pomieszczeń sprawdza się zarówno w przypadku dużych przestrzeni, jak i niewielkich mieszkań czy kawalerek w bloku. Projektując kuchnię z wyspą należy jednak kierować się kilkoma wytycznymi, by ta prezentowała się estetycznie, a przy tym była nad wyraz funkcjonalna. 

W nowoczesnej kuchni z wyspą istotna jest wygoda, ergonomia i minimalizm. Aranżując wnętrze dokładnie określa się rozmieszczenie szafek i sprzętów elektronicznych. Dobierając do kuchni otwartej na salon zmywarkę, okap czy ekspres do kawy, dba się, aby urządzenia były ciche i nie zakłócały miru domowego osobom, które odpoczywają w pokoju z kanapą i telewizorem.

Kuchenne inspiracje 2021

W nowoczesnych kuchniach z wyspą królują odcienie bieli, czerni oraz szarości. Pomieszczenie uzupełniają meble z drewna, które idealnie wpasowują się w stonowane barwy ścian i dodatków. Wyspy kuchenne przybierają różne kształty, a ich forma zależy od preferencji projektowych klientów oraz dostępnej przestrzeni użytkowej. W dużych kuchniach sprawdzą się wolnostojące wyspy, z szufladami na przybory, sztućce oraz talerze. W małych mieszkaniach częściej zastosujemy podłużny barek ze stołkami, połączony z innymi blatami pod kątem prostym.

Kuchennych inspiracji jest wiele – w naszym portfolio znajdują się klasyczne, białe i niezwykle eleganckie kuchnie z wyspą; urządzone w odcieniach szarości, z bardziej odważnymi żółtymi lub czerwonymi dodatkami oraz kuchnie z wyspą w stylu industrialnym, ze ścianami pokrytymi cegłą i lampami o „surowym” designie. Dzięki możliwości zaprojektowania mebli kuchennych na wymiar, stworzymy dla Państwa idealną kuchnią z wyspą.

Kuchnie z wyspą otwarte na salon

Zapraszamy o zapoznania się z naszymi realizacjami projektów oraz kontaktu, abyśmy mogli przybliżyć aktualne trendy i inspiracje kuchenne 2021. Zachęcamy także do odwiedzin studia meblowego Gold Meble w Warszawie. Podczas wizyty będą mogli Państwo skorzystać z pomocy naszych architektów, którzy przygotują bezpłatny projekt komputerowy mebli do kuchni z wyspą. Będzie to duże ułatwienie przed podjęciem finalnej decyzji. Gwarantujemy indywidualne podejście oraz atrakcyjne ceny.