Niepowtarzalne wnętrze dla Twojej pociechy – meble do pokoju dziecięcego na wymiar

Każde dziecko marzy o własnym pokoju, pełnym barw i zabawek. Aranżując pokój dla naszych małych pociech, warto wziąć pod uwagę, by był funkcjonalny, uniwersalny i „rósł” wraz z dzieckiem. Z tego powodu najlepiej zdecydować się na zakup mebli dziecinnych na wymiar u cenionych producentów Gold Meble, co da Państwu gwarancję wyposażenia dopasowanego do swoich preferencji, które będzie służyło przez wiele lat.

Meble na wymiar do pokoju dziecka muszą być przede wszystkim bezpieczne – tworzywa i farby nie mogą być drażniące i wywoływać reakcji alergicznych, dlatego warto wystrzegać się sztucznych materiałów. Kolejnym ważnym aspektem jest stabilność mebla. Najlepiej, gdy wszelkie szafki zostaną przytwierdzone do ściany. Dzieci często bowiem wstają z ziemi i chwytają się czegoś, co mają pod ręką – w tym przypadku są to półki komody. Najważniejsza jest jednak trwałość i wysoka jakość mebli na wymiar do pokoju dziecka, by służyły przez wiele lat i wyglądały estetycznie.

Projekty mebli pokojowych na wymiar

Zespół Gold Meble działa na rynku meblarskim od ponad 20 lat, tworząc produkty będące odpowiedzią na potrzeby klientów. Zakup mebli dziecinnych na wymiar to inwestycja na niemal cały okres dorastania dziecka. Produkty dostępne w popularnych salonach meblarskich nie dość, że nie odznaczają się dużą wytrzymałością na uszkodzenia mechaniczne, to także nie wpasują się w każdą przestrzeń i mogą zabrać sporo miejsca. Dlatego warto zainwestować w meble pokojowe na wymiar z Gold Meble, które będą współgrać z każdym pomieszczeniem.

Ile kosztują meble na wymiar do pokoju dziecięcego?

Cena zależna jest od kilku czynników, m.in. materiału, na którym specjaliści Gold Meble będą bazować oraz rozmiarów mebli na wymiar do pokoju dziecka. Z uwagi na to, iż każdy klient posiada własną wizję tego, jak ma wyglądać owe wyposażenie, przed realizacją zamówienia tworzymy jego projekt oraz kosztorys. Pozwala to na stworzenie indywidualnego konceptu oraz bardzo atrakcyjnej wyceny mebli, co doceniają nasi klienci.

Meble dziecinne na wymiar

Jesteśmy pasjonatami pięknych przestrzeni, którzy tworzą meble dziecinne na wymiar z misją pełnego zadowolenia klientów. Dla Państwa wygody tworzymy bezpłatne projekty komputerowe mebli pokojowych do pokoju dziecięcego, aby zwizualizować wszelkie pomysły. Dla mieszkańców Warszawy i okolic cenny jest także fakt, iż w dwóch lokalizacjach w stolicy mieszczą się biura projektowe, w których można obejrzeć nasze realizacje na żywo. Zapraszamy do odwiedzin, a także kontaktu mailowego lub telefonicznego!