Zaprojektujemy Twoje meble kuchenne

Mówi się, że to nie salon, a właśnie kuchnia stanowi serce domu i jednocześnie jego swoistą wizytówkę. W wielu domach członkowie rodziny oraz przyjaciele spędzają wspólny czas w kuchni, rozmawiając i przygotowując posiłki, czy parząc aromatyczną kawę lub rozgrzewającą herbatę. Co więcej, coraz częściej spotykany jest nowoczesny model domów, w których kuchnia stanowi otwartą przestrzeń połączoną z jadalnią, a nawet salonem. Fakt ten sprawia, iż usługa projektowania mebli kuchennych na specjalne zamówienie zyskuje na popularności.

Zlecając wykonanie projektu mebli kuchennych, można dokładnie ustalić z fachowcami własne preferencje, odwołujące się do zewnętrznego wykończenia wyposażenia wnętrz oraz funkcjonalności mebli wolnostojących czy w zabudowie. Projektowane indywidualnie szafki kuchenne stanowią również gwarancję, iż idealnie wpasują się w wymiary pomieszczenia i uzupełnią wszystkie luki między ścianami, maksymalnie wykorzystując przestrzeń. Tworząc meble kuchenne na podstawie własnego projektu, można uzyskać efekt spójności z sąsiadującymi pomieszczeniami i ogólnym stylem oraz kolorystyką wnętrz.

Meble kuchenne projektowanie

Gold Meble to firma z wieloletnim doświadczeniem, tworzona przez zespół doświadczonych, wykwalifikowanych specjalistów, zajmujących się projektowaniem mebli kuchennych na zamówienie i posiadająca własną stolarnię w Rawie Mazowieckiej. Kiedy szukają Państwo wysokiej jakości, luksusowego i oryginalnego wyposażenia wnętrz, nasza firma zajmie się przygotowaniem spersonalizowanego projektu mebli kuchennych, uwzględniając wszystkie wytyczne wizualne, użytkowe i budżetowe.

Projektowanie kuchni w wykonaniu naszych specjalistów jest procesem złożonym. Na etapy projektowania szafek kuchennych składają się konsultacje z kontrahentami, wybór odpowiedniego tworzywa, kreowanie opracowań i szablonów, które finalnie pozwalają dojść do perfekcyjnego rozwiązania. Dopiero po otrzymaniu akceptacji od klienta, projekt mebli kuchennych trafia do rąk wykonawcy.

Projektowanie szafek kuchennych

Indywidualne podejście, profesjonalizm, wiedza i kompetencje naszych specjalistów, projektujących meble kuchenne to duża wartość, która uzupełniana przez innowacyjne i precyzyjne narzędzia oraz wysokiej jakości tworzywa sprawia, iż kontrahenci Gold Meble otrzymują wartą uwagi usługę. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi przykładowymi realizacjami zaprojektowanych mebli kuchennych na stronie internetowej lub, jeśli mają Państwo możliwość, w studiach w Warszawie.