Jak urządzić nowoczesną kuchnię?

Nowoczesne aranżacje kuchni cechuje minimalizm, proste rozwiązania, stonowane barwy i wysoka funkcjonalność. Tworząc nowoczesną kuchnię w domu jednorodzinnym lub mieszkaniu, należy kierować się powyższymi wytycznymi. Popularnymi rozwiązaniami, które stosuje się w nowoczesnych kuchniach, są wyspy oraz aneksy kuchenne, łączące część użytkową z salonem. Dzięki takiemu zabiegowi kuchnie zyskują na przestronności.

Istotną kwestią podczas aranżowania nowoczesnych kuchni są meble w zabudowie, które ukryją m.in. przybory, naczynia, suchą żywność oraz sprzęt AGD. Pozwoli to opanować wrażenie chaosu i zagracenia, co jest szczególnie ważne w przypadku kuchni otwartych na salon. Proste, minimalistyczne wyposażenie wnętrz w stonowanych barwach, warto przełamać naturalnym surowcem – drewnem, będącym eleganckim wykończeniem nowoczesnej kuchni.

Nowoczesne meble kuchenne

Nowoczesne kuchnie z wyspą są wizytówką domów i mieszkań, dlatego dobrze zlecić profesjonalistom wykonanie wyposażenia wnętrz, tym samym rezygnując z zakupów w popularnych salonach meblowych. Stworzone na wymiar nowoczesne kuchnie wpasują się idealne w metraż pomieszczeń, eliminując w całości nieestetyczne wnęki i wolne przestrzenie, a także pozwolą całkowicie wykorzystać przestrzeń użytkową. Poza ergonomią przestrzeni, nowoczesne meble kuchenne zapewnią także trwałość na lata.

Tworzymy nowoczesne meble kuchenne w oparciu o indywidualny projekt klientów. Dokładamy wszelkich starań, aby wyposażenie wnętrz było idealne pod każdym względem – zarówno użytkowym, jak i wizualnym. Wysoką jakość mebli kuchennych do nowocześnie zaaranżowanych pomieszczeń zapewnia szeroki wybór doskonałych materiałów takich jak blaty granitowe, konglomeraty, elementy szklane oraz drewniane. Szukając inspiracji nowoczesnych mebli kuchennych, warto zajrzeć do galerii z naszymi przykładowymi realizacjami.

Nowoczesne kuchnie – Gold Meble

Nasz zespół tworzą profesjonaliści, odznaczający się wiedzą i doświadczeniem z zakresu projektowania nowoczesnych mebli kuchennych na zamówienie. Posiadamy własną stolarnię w Rawie Mazowieckiej, stąd jesteśmy zdolni nadzorować proces produkcji nowoczesnych mebli do kuchni, a także zagwarantować dbałość najmniejszy detal. Staramy się łączyć nowoczesne trendy z indywidualnymi preferencjami klientów, by wyposażenie wnętrz odpowiadało wszystkim założeniom. Zapraszamy do kontaktu, abyśmy mogli omówić szczegóły zlecenia nowoczesnych kuchni i przedstawić wstępny kosztorys.