Szafy do zabudowy – z czym to się „je”?

Wiele osób coraz częściej decyduje się na zakup niewielkich mieszkań czy kawalerek. Z tego powodu rodzi się pytanie – co zrobić, by na małym metrażu stworzyć komfortowe miejsce do życia? Dużo zależy od sprytnych rozwiązań i wykorzystywania każdego wolnego skrawka, w czym pomoże chociażby zabudowa szafy, swoiste połączenie funkcjonalności z prostym i estetycznym designem. 

Szafy do zabudowy to sposób na zaoszczędzenie miejsca w przedpokoju, sypialni, salonie, a nawet łazience. Najczęściej decydujemy się na dwie pierwsze lokalizacje. Skorzystanie z usługi zaprojektowania szafy wnękowej niesie za sobą szereg korzyści. Po pierwsze jesteśmy w stanie dopasować projekt według własnych preferencji oraz mieszkania. Dobrać ilość szuflad, wieszaków, półek. Równie istotna jest decyzja o barwie i surowcach, z jakich mebel zostanie wykonany.

Szafy pod zabudowę w Gold Meble

Nasza firma działa na ryku meblowym od 1997 roku. Od tej pory powstała niezliczona ilość projektów oraz ich realizacji na terenie województwa mazowieckiego i łódzkiego. Jedną z usług jest zaprojektowanie wnętrza szafy do zabudowy. Z pomocą doświadczonego zespołu Gold Meble tworzymy indywidualne projekty, by z powodzeniem uporządkować odzież i zagospodarować maksymalną ilość miejsca.

Firma posiada dwa studia w stolicy Polski, w których można zapoznać się z przykładowymi pracami, a także skorzystać z usługi bezpłatnego projektu w formie cyfrowej. Misją Gold Meble jest spełnianie oczekiwań klientów, a także współdzielenie pomysłów. Zespół zawsze podąża za aktualnymi trendami, nadając realizacjom często inną, świeżą perspektywę. Równocześnie przy zachowaniu znakomitej stylistyki, w parze idzie jakość materiałów – Gold Meble dysponuje własną stolarnią w Rawie Mazowieckiej, która to gwarantuje. 

Na co zwrócić uwagę?

Jeśli podjęliśmy już decyzję o zakupie szafy do zabudowy, musimy pamiętać o kilku kwestiach. Przede wszystkim – odpowiednie wymiary. Zadbanie o to, by szafa miała nie tylko dobrą szerokość i wysokość (norma to półtorej metra), ale także głębokość. Standardowa wartość równa jest 60 centymetrom. W środku oprócz typowych półek oraz wieszaków można umieścić uchwyty na paski, przedziałki na bieliznę, mały schowek na deskę do prasowania czy odkurzacz. Bez obaw – zespół Gold Meble zadba o wszystkie te i pozostałe aspekty.