Jakie meble wybrać do ciemnej podłogi w salonie?

Aranżując mieszkanie, wiele osób obawia się ciemnych barw. Uważa się bowiem, że niejasna kolorystyka optycznie zmniejsza przestrzeń i tworzy ponure wnętrza, jednak nic bardziej mylnego. Kluczem do sukcesu i zyskania stylowo urządzonych salonów z ciemną podłogą są idealnie dobrane meble. Wobec tego nieocenione okaże się doświadczenie naszych specjalistów, którzy pomogą w wyborze doskonałych mebli do salonu, wkomponowujących się w design pokoju.

Zaletami ciemnej podłogi w salonie są przede wszystkim ponadczasowość i elegancja. Na ciemnobrązowych oraz szarych posadzkach mniej widoczne są także zarysowania i przebarwienia. Ciemna podłoga w salonie sprawdzi się zarówno w nowoczesnych wnętrzach, jak i pomieszczeniach urządzonych w klasycznym stylu. W każdym przypadku nieodłącznym elementem będą meble do salonu na wymiar, dopasowane pod względem koloru i kontrastujące z ciemną podłogą.

Projekt mebli do ciemnego salonu

Jasne wyposażenie wnętrz pomoże przełamać ciemną podłogę w salonie, tym samym tworząc wyważone pomieszczenie. Przy wyborze mebli powinno kierować się dokładnym odcieniem i temperaturą koloru podłogi, aby w zależności od ciepłej lub chłodnej barwy, idealnie dopasować wyposażenie do salonu. Jakie meble wybrać do ciemnej podłogi? Najlepiej ciepłe odcienie paneli czy parkietu łączyć z ciepłymi barwami i analogicznie w przypadku chłodnych kolorów. Dzięki takiemu zabiegowi zaaranżują Państwo harmonijną przestrzeń.

Będąc na etapie urządzania wnętrza ciemnego salonu, dobrze zlecić zaprojektowanie mebli na wymiar specjalistom. Za sprawą wieloletniego doświadczenia i wiedzy, dobierzemy odpowiedni kolor wyposażenia, tworząc spójną całość. Wszystkie elementy przygotowujemy z dbałością o każdy detal, używając do produkcji wysokiej jakości materiałów. Dysponujemy własną stolarnią w Rawie Mazowieckiej, stąd możemy zagwarantować monitorowanie procesu tworzenia mebli do salonu i atrakcyjne ceny.

Meble do salonu na wymiar

Bez względu na to, czy marzą Państwo o przestrzeniach w stylu glamour, klasycznych czy modernistycznych i zarazem eleganckich salonach z ciemną podłogą, przygotujemy „szyty na miarę” projekt mebli na wymiar, spełniający wszystkie wytyczne i preferencje. Nasze produkty odznaczają się nie tylko wysoką estetyką wykonania, ale także dużą funkcjonalnością i wygodą. Cenimy sobie indywidualne podejście, dlatego proponujemy przygotowanie projektu mebli na wymiar do salonu po ustaleniu wszystkich szczegółów. Zachęcamy do kontaktu.