Witryny do salonu – czy nadal są w modzie?

Nowoczesne wnętrza wyróżniają się minimalizmem, prostym wykończeniem, stonowaną kolorystyką dodatków oraz drewnianymi meblami i podłogami. Nieodłącznym elementem salonu są komody i szafki, które często pełnią rolę zarówno użytkową, jak i ozdobną. Dużą popularnością w nowoczesnych salonach cieszą się szklane witryny. Ten rodzaj mebla kojarzony jest głównie z wnętrzami urządzonymi w stylu antycznym, jednak nic bardziej mylnego. 

Na rynku dostępne są nowoczesne witryny, które wpasowują się we współczesny design. Czym charakteryzuje się wyżej wymieniony typ mebla? Nowoczesna witryna to stojąca lub wisząca szafka z przeszklonymi frontami. Modernistycznym rozwiązaniem, towarzyszącym witrynom w salonie, jest oświetlenie led, które pozwala eksponować dekoracje lub pamiątki ustawione we wnękach.

Witryna do salonu nowoczesna 

Drobne paski ledowe pięknie oświetlają poszczególne fragmenty przeszklonej witryny, co sprawia, że mebel staje się swoistą ozdobą pomieszczenia. Z uwagi na to, nowoczesne witryny do salonu i innych pokoi powinny być wykonane z wykorzystaniem trwałych materiałów oraz z zachowaniem należytej staranności. Kiedy zależy Państwu na oryginalnym wyposażeniu wnętrz, które posłuży przez wiele długich lat, zapraszamy do kontaktu z naszą firmą. 

Oferujemy wysokiej jakości witryny szklane w wersji klasycznej i narożnej na wymiar. Posiadamy własną stolarnię w Rawie Mazowieckiej, dlatego od początku do końca czuwamy nad procesem produkcji. Tworzymy nowoczesne witryny do salonu pod indywidualny projekt, dzięki czemu finalne wykończenie będzie wpasowywać się idealnie w gusta i wizje klientów. Witryna szklana ożywi salon i nada mu oryginalnego charakteru. 

Witryny do salonu 

Zapraszamy do kontaktu drogą telefoniczną lub mailową oraz odwiedzenia nas w warszawskim studiu, w którym będą mogli Państwo zapoznać się z naszymi przykładowymi realizacjami projektowymi. Dodatkowo stworzymy dla Państwa bezpłatny projekt próbny witryny szklanej do salonu lub innych mebli na wymiar w wersji komputerowej. Czekamy na Państwa i służymy pomocą!